Gizlilik Politikası

Kumarbagimliligi.net web sitesini ziyaret ettiğinizde, yazılan bilgileri okumuş sayılır ve güven duyarsınız. Gizlilik politikası sayfamızda sitemizde yer alan bilgilerin yayınlanma amaçları ve bu bilgilerin nereden geldiğinin idrak edilmesi için sizlere açıklamalar sunuyoruz. Aşağıda yer alan bilgiler önemli durumlarda işinize yarayabilir.

Site içerisinde bulunan bilgiler, kumar bağımlılığı başta olmak üzere, kumar bağımlılığı belirtileri, tedavi yöntemleri ve kumar bağımlılığı testi ile alakalıdır. Yayınlanan her yeni içerik ziyaretçilerin ilgi oranına göre belirli bir okunurluk sayısına ulaşmaktadır. Okuyucu rakamları doğrultusunda talep edilen kumar bağımlılığı konuları ele alınabilir.

Ayrıntıları

Kumarbagimliligi.net sitesinin gizlilik politikasına ilişkin detaylar aşağıda maddeler sırasıyla verilmiştir.

1- Site içerisinde yer alan kumar bağımlılığı bilgileri uzman hekimler tarafından onaylanarak yayınlanmaktadır. Ancak bu bilgilerin tek başına kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Kumar bağımlılığı hastalığı ile ilgili daha detaylı bilgi ve verileri psikologlardan edinebilirsiniz.

2- Sitemizde yer alan bilgiler dolayısıyla oluşabilecek maddi ve manevi kayıplardan kumarbagimliligi.net sorumlu tutulamaz. Web sayfamız blogger alt yapısı ile yayın hayatını sürdürmekle birlikte Google’ın kendi sunucularında barındırılmaktadır. Bu yüzden kumarbagimliligi.net gizlilik ilkeleri değerlidir.

3- Sitemizi ister daha önce, isterseniz de yeni takip etmeye başlayın, mutlaka gizlilik politikası sayfamızı ziyaret etmenizi ve bu sayfada yer alan bilgileri eksiksiz okumanızı tavsiye ederiz.

4- Kumarbagimliligi.net sayfasını ziyaret eden her internet kullanıcısı gizlilik politikası ve hizmet şartları içerisinde yer alan bilgileri okumuş ve uyacağına söz vermiş sayılmaktadır.

5- Bu sayfada yer alan bilgiler zaman içerisinde güncelleştirilebilir veya çeşitli bir dizi değişiklikler gösterebilmektedir. Kumarbagimlilari.net, bilgilerin telif hakkını elinde bulundurmaktadır.