Hakkımızda

Kumarbagimliligi.net sitesi Blogger alt yapısını kullanarak kumar bağımlılığı ve tedavi yöntemleri konularında bilgilendirme amacıyla kar amacı güdülmeden kurulmuş bir web sitesidir. Sitemizde yer alan bilgiler kaynakları ile birlikte aktarılmış olup, herhangi bir danışmanlık hizmeti vermemekteyiz.

Kumarbagimliligi.net web sayfasında yayınlanan makale ve incelemeler kaynak gösterilmeden yazılı ve görsel medyada kullanılamaz. Kumar bağımlılığı tedavisi ile ilgili sunmuş olduğumuz bilgiler tamamen deneyimlerimizden oluşmaktadır.

Kumar bağımlısı 4 gencin oluşturduğu bu blogda, tamamen insanlara yardım amacı güdülmektedir. Kumar oyunlarının yanı sıra bahis ve iddaa oyunları ile ilgili de genel bilgi ve tedavi yollarını sizlerle paylaşıyoruz. Deneyimlediğimiz bu oyunların bağımlılıklarını birinci ağızdan sizlere sunmayı hedefliyoruz. Toplumda sıklıkla rastlanan patolojik kumar bağımlılığı ile ilgili derin bir arşiv ile sizlere en doğru bilgiyi veriyoruz.

Kumar bağımlılığı ile ilgili genel bilgileri web sitemizden öğrendikten sonra lütfen uzman bir hekime başvuru yapınız. İlaç tedavisi ile ilgili verilen bilgilerin tümü deneyimlerimizden oluşmakta ve herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Kumar bağımlısı olan, eşiniz, oğlunuz veya herhangi bir yakınınız ile ilgili görüşlerinizi yazmak ve süreçleri anlatmak isterseniz, kumarbagimliligi[at]gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Bunun yanında iletişim sayfamız da sizleri bekliyor.

Ayrıca kumardan kurtulmak için daha önce yazdığımız, “Kumardan kurtulma yolları” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir teşekkür: Sitemize yapmış olduğu katkılardan dolayı Uzman Psikolog Alper Aksoy’a teşekkürlerimizi sunarız.